۱۱ فروردین , ۱۳۹۹

بیانیه مشترک اتاق اصناف مرکز استان بوشهر و بسیج اصناف استان در محکومیت آسیب زدن به اموال عمومی

اصناف و بازاریان استان بوشهر و کشور در مقاطع مختلف تاریخ ایران زمین با اتکا به آموزه های دینی و ملی همواره در مسیر احقاق حق و خواسته های مردم حرکت کرده و درخشیده اند. این قشر عظیم با تقدیم هزاران شهید در مقاطع مختلف تاریخ معاصر و در دوران دفاع مقدس نشان داده اند که امنیت پایدار از مسیر آرامش درون جامعه می گذرد. از این منظر که به تاریخ تحولات ایران اسلامی بنگریم می بینیم اصناف و کسبه به عنوان عظیم ترین قشر اجتماعی توانسته اند بزرگترین حامیان امنیت کشور باشند. حامیانی که بینشی وسیع به اتفاقات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دارند.
به همین دلیل بازار از لحظه اعلام گرانی بنزین با شرایط خودتنظیمی به نفع مردم زیان اقتصادی را به جان خرید تا فشار مضاعفی بر جامعه تحمیل نشود و خوشبختانه با پرداخت هزینه اجتماعی و اقتصادی در بحران اخیر همچون همیشه سربلند بیرون آمد.
مردم نیز با شناخت مسایل و مشکلات و شرایط تاریخی ایران در مواجهه با شرایط بی سابقه تحریم ها ضمن بیان اعتراض مسالمت جویانه اعتراض خود را به بحران اقتصادی اعلام نمودند اما متاسفانه تعدادی از اغتشاشگران و افراد فریفته شده از اعتراضات قانونی و حق مردم سواستفاده نموده و باعث آسیب به اموال عمومی شدند.
اتاق اصناف مرکز استان بوشهر و بسیج اصناف استان ضمن تقدیر از مردم مومن، انقلابی و بصیر و ضمن حمایت از رفاه عمومی و نگرانی ملت ایران از شرایط اقتصادی از مسئولان ذی ربط می خواهد با مسببان آسیب به اموال و سرمایه عمومی برخورد قاطع نمایند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.