بیانیه مشترک اتاق اصناف مرکز استان بوشهر و بسیج اصناف استان در محکومیت آسیب زدن به اموال عمومی

54

اصناف و بازاریان استان بوشهر و کشور در مقاطع مختلف تاریخ ایران زمین با اتکا به آموزه های دینی و ملی همواره در مسیر احقاق حق و خواسته های مردم حرکت کرده و درخشیده اند. این قشر عظیم با تقدیم هزاران شهید در مقاطع مختلف تاریخ معاصر و در دوران دفاع مقدس نشان داده اند که امنیت پایدار از مسیر آرامش درون جامعه می گذرد. از این منظر که به تاریخ تحولات ایران اسلامی بنگریم می بینیم اصناف و کسبه به عنوان عظیم ترین قشر اجتماعی توانسته اند بزرگترین حامیان امنیت کشور باشند. حامیانی که بینشی وسیع به اتفاقات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دارند.
به همین دلیل بازار از لحظه اعلام گرانی بنزین با شرایط خودتنظیمی به نفع مردم زیان اقتصادی را به جان خرید تا فشار مضاعفی بر جامعه تحمیل نشود و خوشبختانه با پرداخت هزینه اجتماعی و اقتصادی در بحران اخیر همچون همیشه سربلند بیرون آمد.
مردم نیز با شناخت مسایل و مشکلات و شرایط تاریخی ایران در مواجهه با شرایط بی سابقه تحریم ها ضمن بیان اعتراض مسالمت جویانه اعتراض خود را به بحران اقتصادی اعلام نمودند اما متاسفانه تعدادی از اغتشاشگران و افراد فریفته شده از اعتراضات قانونی و حق مردم سواستفاده نموده و باعث آسیب به اموال عمومی شدند.
اتاق اصناف مرکز استان بوشهر و بسیج اصناف استان ضمن تقدیر از مردم مومن، انقلابی و بصیر و ضمن حمایت از رفاه عمومی و نگرانی ملت ایران از شرایط اقتصادی از مسئولان ذی ربط می خواهد با مسببان آسیب به اموال و سرمایه عمومی برخورد قاطع نمایند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.